Османи и Димитров во Брисел на средба со министрите за надворешни работи на земјите од ЕУ - А1он
Почетна Македонија Османи и Димитров во Брисел на средба со министрите за надворешни работи на земјите од ЕУ
Македонија

Османи и Димитров во Брисел на средба со министрите за надворешни работи на земјите од ЕУ

18/03/2019 - 08:18 74 прегледи
Османи и Димитров во Брисел на средба со министрите за надворешни работи на земјите од ЕУ