Франција се подготвува за 18-ти протест на „Жолтите елеци“ - А1он
Почетна Свет Франција се подготвува за 18-ти протест на „Жолтите елеци“
Свет

Франција се подготвува за 18-ти протест на „Жолтите елеци“

16/03/2019 - 09:51 50 прегледи
Франција се подготвува за 18-ти протест на „Жолтите елеци“