Папата Франциск длабоко жали за бесмислениот напад на Нов Зеланд - А1он
Почетна Свет Папата Франциск длабоко жали за бесмислениот напад на Нов Зеланд
Свет

Папата Франциск длабоко жали за бесмислениот напад на Нов Зеланд

15/03/2019 - 19:43 270 прегледи
Папата Франциск длабоко жали за бесмислениот напад на Нов Зеланд