ВАР-системот ќе се воведе на овогодинешното СП во фудбал за жени - А1он
Почетна СпортФудбал ВАР-системот ќе се воведе на овогодинешното СП во фудбал за жени
Фудбал

ВАР-системот ќе се воведе на овогодинешното СП во фудбал за жени

15/03/2019 - 19:23 84 прегледи
ВАР-системот ќе се воведе на овогодинешното СП во фудбал за жени