САД, Канада и ЕУ со нови санкции против Русија - А1он
Почетна Свет САД, Канада и ЕУ со нови санкции против Русија
Свет

САД, Канада и ЕУ со нови санкции против Русија

15/03/2019 - 18:59 391 прегледи
САД, Канада и ЕУ со нови санкции против Русија