Јувентус разочаран од одлуката на Роналдо да игра за Поругалија во квалификациите за ЕП - А1он
Почетна СпортФудбал Јувентус разочаран од одлуката на Роналдо да игра за Поругалија во квалификациите за ЕП
Фудбал

Јувентус разочаран од одлуката на Роналдо да игра за Поругалија во квалификациите за ЕП

15/03/2019 - 16:48 1,073 прегледи
Јувентус разочаран од одлуката на Роналдо да игра за Поругалија во квалификациите за ЕП