Помпео: Се надевам дека преговорите со Северна Кореја ќе продолжат - А1он
Почетна Свет Помпео: Се надевам дека преговорите со Северна Кореја ќе продолжат
Свет

Помпео: Се надевам дека преговорите со Северна Кореја ќе продолжат

15/03/2019 - 14:57 34 прегледи
Помпео: Се надевам дека преговорите со Северна Кореја ќе продолжат