ВИДЕО: Промовиран новиот електромобил „Тесла Модел Ипсилон“ - А1он
Почетна МагазинТехнологија ВИДЕО: Промовиран новиот електромобил „Тесла Модел Ипсилон“
Технологија

ВИДЕО: Промовиран новиот електромобил „Тесла Модел Ипсилон“

15/03/2019 - 14:24 615 прегледи
ВИДЕО: Промовиран новиот електромобил „Тесла Модел Ипсилон“