Вуцис-Димитров: Договорот од Преспа го отвори патот за пријателство и соработка меѓу двете земји - А1он
Почетна Македонија Вуцис-Димитров: Договорот од Преспа го отвори патот за пријателство и соработка меѓу двете земји
Македонија

Вуцис-Димитров: Договорот од Преспа го отвори патот за пријателство и соработка меѓу двете земји

15/03/2019 - 14:18 34 прегледи
Вуцис-Димитров: Договорот од Преспа го отвори патот за пријателство и соработка меѓу двете земји