Столтенберг остро ги осуди нападите на Нов Зеланд - А1он
Почетна Свет Столтенберг остро ги осуди нападите на Нов Зеланд
Свет

Столтенберг остро ги осуди нападите на Нов Зеланд

15/03/2019 - 14:07 153 прегледи
Столтенберг остро ги осуди нападите на Нов Зеланд