Могерини за нападот во Нов Зеланд: Тоа се напади врз слободата на вероисповед и на изразување - А1он
Почетна Свет Могерини за нападот во Нов Зеланд: Тоа се напади врз слободата на вероисповед и на изразување
Свет

Могерини за нападот во Нов Зеланд: Тоа се напади врз слободата на вероисповед и на изразување

15/03/2019 - 14:01 254 прегледи
Могерини за нападот во Нов Зеланд: Тоа се напади врз слободата на вероисповед и на изразување