Џафери: ЕУ не се бави со прашањето Иванов, не очекуваат друго однесување од него - А1он
Почетна Актуелно Џафери: ЕУ не се бави со прашањето Иванов, не очекуваат друго однесување од него
Актуелно

Џафери: ЕУ не се бави со прашањето Иванов, не очекуваат друго однесување од него

15/03/2019 - 13:57 688 прегледи
Џафери: ЕУ не се бави со прашањето Иванов, не очекуваат друго однесување од него