(ВИДЕО) Терористички напад во Нов Зеланд: 49 мртви, 50 повредени и четворица уапсени - А1он
Почетна Актуелно (ВИДЕО) Терористички напад во Нов Зеланд: 49 мртви, 50 повредени и четворица уапсени
Актуелно

(ВИДЕО) Терористички напад во Нов Зеланд: 49 мртви, 50 повредени и четворица уапсени

15/03/2019 - 10:57 5,117 прегледи
(ВИДЕО) Терористички напад во Нов Зеланд: 49 мртви, 50 повредени и четворица уапсени