СДСМ: Осум земји членки го ратификуваа протоколот за членство во НАТО, одиме напред - А1он
Почетна Македонија СДСМ: Осум земји членки го ратификуваа протоколот за членство во НАТО, одиме напред
Македонија

СДСМ: Осум земји членки го ратификуваа протоколот за членство во НАТО, одиме напред

15/03/2019 - 08:57 324 прегледи
СДСМ: Осум земји членки го ратификуваа протоколот за членство во НАТО, одиме напред