Пјонгјанг разгледува прекин на преговорите со Вашингтон за денуклеаризација - А1он
Почетна Свет Пјонгјанг разгледува прекин на преговорите со Вашингтон за денуклеаризација
Свет

Пјонгјанг разгледува прекин на преговорите со Вашингтон за денуклеаризација

15/03/2019 - 08:20 124 прегледи
Пјонгјанг разгледува прекин на преговорите со Вашингтон за денуклеаризација