Терористот во Нов Зеланд објави видео во живо од нападот во џамиите - А1он
Почетна Актуелно Терористот во Нов Зеланд објави видео во живо од нападот во џамиите
Актуелно

Терористот во Нов Зеланд објави видео во живо од нападот во џамиите

15/03/2019 - 08:21 17,283 прегледи
Терористот во Нов Зеланд објави видео во живо од нападот во џамиите