Индија го стопира увозот на нафта од Венецуела - А1он
Почетна Економија Индија го стопира увозот на нафта од Венецуела
Економија

Индија го стопира увозот на нафта од Венецуела

14/03/2019 - 15:07 174 прегледи
Индија го стопира увозот на нафта од Венецуела