Столтенберг: Присуството на НАТО во Авганистан зависи од преговорите со талибанците - А1он
Почетна Свет Столтенберг: Присуството на НАТО во Авганистан зависи од преговорите со талибанците
Свет

Столтенберг: Присуството на НАТО во Авганистан зависи од преговорите со талибанците

14/03/2019 - 14:57 45 прегледи
Столтенберг: Присуството на НАТО во Авганистан зависи од преговорите со талибанците