Роналдо може да биде казнет за непристојниот гест во мечот со Атлетико - А1он
Почетна СпортФудбал Роналдо може да биде казнет за непристојниот гест во мечот со Атлетико
Фудбал

Роналдо може да биде казнет за непристојниот гест во мечот со Атлетико

14/03/2019 - 14:35 202 прегледи
Роналдо може да биде казнет за непристојниот гест во мечот со Атлетико