Грчкиот Парламент ќе гласа за уставните измени - А1он
Почетна Регион Грчкиот Парламент ќе гласа за уставните измени
Регион

Грчкиот Парламент ќе гласа за уставните измени

14/03/2019 - 13:48 121 прегледи
Грчкиот Парламент ќе гласа за уставните измени