Премиера на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ вечер во „Синеплекс“ и утре во „Милениум“ - А1он
Почетна Култура Премиера на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ вечер во „Синеплекс“ и утре во „Милениум“
Култура

Премиера на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ вечер во „Синеплекс“ и утре во „Милениум“

14/03/2019 - 13:33 100 прегледи
Премиера на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“ вечер во „Синеплекс“ и утре во „Милениум“