Туск: ЕУ би можела да одобри „долго“ одложување на Брегзит - А1он
Почетна Свет Туск: ЕУ би можела да одобри „долго“ одложување на Брегзит
Свет

Туск: ЕУ би можела да одобри „долго“ одложување на Брегзит

14/03/2019 - 11:37 97 прегледи
Туск: ЕУ би можела да одобри „долго“ одложување на Брегзит