Германија ја поздрави одлуката на британскиот Парламент - А1он
Почетна Свет Германија ја поздрави одлуката на британскиот Парламент
Свет

Германија ја поздрави одлуката на британскиот Парламент

14/03/2019 - 10:15 77 прегледи
Германија ја поздрави одлуката на британскиот Парламент