Амбасадорот Жбогар очекува земјава во јуни да добие преговори со ЕУ - А1он
Почетна Македонија Амбасадорот Жбогар очекува земјава во јуни да добие преговори со ЕУ
Македонија

Амбасадорот Жбогар очекува земјава во јуни да добие преговори со ЕУ

13/03/2019 - 14:51 41 прегледи
Амбасадорот Жбогар очекува земјава во јуни да добие преговори со ЕУ