Шилегов: „Дрисла“ ќе добие нов концесионер по завршување на претседателските избори - А1он
Почетна Македонија Шилегов: „Дрисла“ ќе добие нов концесионер по завршување на претседателските избори
Македонија

Шилегов: „Дрисла“ ќе добие нов концесионер по завршување на претседателските избори

13/03/2019 - 13:47 58 прегледи
Шилегов: „Дрисла“ ќе добие нов концесионер по завршување на претседателските избори