Романија го ратификуваше Протоколот за пристапување во НАТО - А1он
Почетна Актуелно Романија го ратификуваше Протоколот за пристапување во НАТО
Актуелно

Романија го ратификуваше Протоколот за пристапување во НАТО

13/03/2019 - 13:57 433 прегледи
Романија го ратификуваше Протоколот за пристапување во НАТО