Мотоциклист тешко повреден во сообраќајка во Струмичко - А1он
Почетна Македонија Мотоциклист тешко повреден во сообраќајка во Струмичко
Македонија

Мотоциклист тешко повреден во сообраќајка во Струмичко

13/03/2019 - 12:09 137 прегледи
Мотоциклист тешко повреден во сообраќајка во Струмичко