СДСМ: Априлската минимална плата расте за 3.3 проценти - А1он
Почетна Економија СДСМ: Априлската минимална плата расте за 3.3 проценти
Економија

СДСМ: Априлската минимална плата расте за 3.3 проценти

13/03/2019 - 09:20 111 прегледи
СДСМ: Априлската минимална плата расте за 3.3 проценти