Избори во Северна Кореја: Ким Џонг-ун не е на гласачкото ливче - А1он
Почетна Свет Избори во Северна Кореја: Ким Џонг-ун не е на гласачкото ливче
Свет

Избори во Северна Кореја: Ким Џонг-ун не е на гласачкото ливче

12/03/2019 - 12:30 186 прегледи
Избори во Северна Кореја: Ким Џонг-ун не е на гласачкото ливче