Излезноста на парламентарните избори во Северна Кореја речиси сто отсто - А1он
Почетна Свет Излезноста на парламентарните избори во Северна Кореја речиси сто отсто
Свет

Излезноста на парламентарните избори во Северна Кореја речиси сто отсто

12/03/2019 - 10:32 306 прегледи
Излезноста на парламентарните избори во Северна Кореја речиси сто отсто