СДСМ: Над 24 милиони евра за нов систем за наводнување во валандовскиот регион - А1он
Почетна Економија СДСМ: Над 24 милиони евра за нов систем за наводнување во валандовскиот регион
Економија

СДСМ: Над 24 милиони евра за нов систем за наводнување во валандовскиот регион

12/03/2019 - 09:14 267 прегледи
СДСМ: Над 24 милиони евра за нов систем за наводнување во валандовскиот регион