Кардиолозите тврдат дека попладневниот одмор влијае на намалување на крвниот притисок - А1он
Почетна МагазинЗдравје Кардиолозите тврдат дека попладневниот одмор влијае на намалување на крвниот притисок
Здравје

Кардиолозите тврдат дека попладневниот одмор влијае на намалување на крвниот притисок

11/03/2019 - 11:33 891 прегледи
Кардиолозите тврдат дека попладневниот одмор влијае на намалување на крвниот притисок