Британскиот Парламент повторно ќе гласа за Договорот за брегзит - А1он
Почетна Актуелно Британскиот Парламент повторно ќе гласа за Договорот за брегзит
Актуелно

Британскиот Парламент повторно ќе гласа за Договорот за брегзит

11/03/2019 - 10:23 133 прегледи
Британскиот Парламент повторно ќе гласа за Договорот за брегзит