Ердоган: Нема да дозволиме формирање терористички коридор во северна Сирија - А1он
Почетна Свет Ердоган: Нема да дозволиме формирање терористички коридор во северна Сирија
Свет

Ердоган: Нема да дозволиме формирање терористички коридор во северна Сирија

11/03/2019 - 09:52 122 прегледи
Ердоган: Нема да дозволиме формирање терористички коридор во северна Сирија