Трамп ќе бара дополнителни 8,6 милијарди долари за ѕидот со Мексико - А1он
Почетна Свет Трамп ќе бара дополнителни 8,6 милијарди долари за ѕидот со Мексико
Свет

Трамп ќе бара дополнителни 8,6 милијарди долари за ѕидот со Мексико

10/03/2019 - 14:53 70 прегледи
Трамп ќе бара дополнителни 8,6 милијарди долари за ѕидот со Мексико