Гвардиола: Дали ќе одам во Јуве? Само ако ме отпуштат - А1он
Почетна СпортФудбал Гвардиола: Дали ќе одам во Јуве? Само ако ме отпуштат
Фудбал

Гвардиола: Дали ќе одам во Јуве? Само ако ме отпуштат

10/03/2019 - 10:13 323 прегледи
Гвардиола: Дали ќе одам во Јуве? Само ако ме отпуштат