ПСЖ потрошиле над милијарда фунти за трансфери од 2011-та наваму, но се уште немаат полуфинале во ЛШ - А1он
Почетна СпортФудбал ПСЖ потрошиле над милијарда фунти за трансфери од 2011-та наваму, но се уште немаат полуфинале во ЛШ
Фудбал

ПСЖ потрошиле над милијарда фунти за трансфери од 2011-та наваму, но се уште немаат полуфинале во ЛШ

07/03/2019 - 16:48 136 прегледи
ПСЖ потрошиле над милијарда фунти за трансфери од 2011-та наваму, но се уште немаат полуфинале во ЛШ