Портпарол на Меј потврди дека преговорите со ЕУ се тешки - А1он
Почетна Актуелно Портпарол на Меј потврди дека преговорите со ЕУ се тешки
Актуелно

Портпарол на Меј потврди дека преговорите со ЕУ се тешки

06/03/2019 - 17:21 117 прегледи
Портпарол на Меј потврди дека преговорите со ЕУ се тешки