Индија и Пакистан повторно со меѓусебни напади во Кашмир - А1он
Почетна Свет Индија и Пакистан повторно со меѓусебни напади во Кашмир
Свет

Индија и Пакистан повторно со меѓусебни напади во Кашмир

06/03/2019 - 14:08 231 прегледи
Индија и Пакистан повторно со меѓусебни напади во Кашмир