Канадски дипломат обвинет дека крадел државни тајни на Кина - А1он
Почетна Свет Канадски дипломат обвинет дека крадел државни тајни на Кина
Свет

Канадски дипломат обвинет дека крадел државни тајни на Кина

04/03/2019 - 15:51 70 прегледи
Канадски дипломат обвинет дека крадел државни тајни на Кина