Тимошенко: Покренуваме импичмент за Порошенко поради големо предавство - А1он
Почетна Свет Тимошенко: Покренуваме импичмент за Порошенко поради големо предавство
Свет

Тимошенко: Покренуваме импичмент за Порошенко поради големо предавство

26/02/2019 - 19:54 295 прегледи
Тимошенко: Покренуваме импичмент за Порошенко поради големо предавство