Гутереш апелира да се избегне насилството во Венецуела - А1он
Почетна Свет Гутереш апелира да се избегне насилството во Венецуела
Свет

Гутереш апелира да се избегне насилството во Венецуела

22/02/2019 - 22:07 114 прегледи
Гутереш апелира да се избегне насилството во Венецуела