Облак и Атлетико се договорија – голманот ќе добива по 10 милиони евра на сезона - А1он
Почетна СпортФудбал Облак и Атлетико се договорија – голманот ќе добива по 10 милиони евра на сезона
Фудбал

Облак и Атлетико се договорија – голманот ќе добива по 10 милиони евра на сезона

21/02/2019 - 21:38 118 прегледи
Облак и Атлетико се договорија – голманот ќе добива по 10 милиони евра на сезона