„Вирџин Галактик“ ќе тестира вселенски брод за туристи - А1он
Почетна МагазинТехнологија „Вирџин Галактик“ ќе тестира вселенски брод за туристи
Технологија

„Вирџин Галактик“ ќе тестира вселенски брод за туристи

20/02/2019 - 13:05 53 прегледи
„Вирџин Галактик“ ќе тестира вселенски брод за туристи