Мравка-робот што се движи без ГПС - А1он
Почетна МагазинТехнологија Мравка-робот што се движи без ГПС
Технологија

Мравка-робот што се движи без ГПС

03/03/2019 - 09:02 95 прегледи
Мравка-робот што се движи без ГПС