Заев и коалиционите партнери ќе настапат со заеднички кандидат за претседател - А1он
Почетна Македонија Заев и коалиционите партнери ќе настапат со заеднички кандидат за претседател
Македонија

Заев и коалиционите партнери ќе настапат со заеднички кандидат за претседател

17/02/2019 - 21:51 1,826 прегледи
Заев и коалиционите партнери ќе настапат со заеднички кандидат за претседател