Трамп: Едвај чекам да се видам со Ким Јонг Ун - А1он
Почетна Свет Трамп: Едвај чекам да се видам со Ким Јонг Ун
Свет

Трамп: Едвај чекам да се видам со Ким Јонг Ун

17/02/2019 - 20:55 191 прегледи
Трамп: Едвај чекам да се видам со Ким Јонг Ун