Израел задржува дел од палестинските даноци - А1он
Почетна Свет Израел задржува дел од палестинските даноци
Свет

Израел задржува дел од палестинските даноци

17/02/2019 - 19:05 71 прегледи
Израел задржува дел од палестинските даноци