Дескоскa: Транспарентноста и директната комуникација со граѓаните–најдоброто оружје во борбата против лажните вести - А1он
Почетна Македонија Дескоскa: Транспарентноста и директната комуникација со граѓаните–најдоброто оружје во борбата против лажните вести
Македонија

Дескоскa: Транспарентноста и директната комуникација со граѓаните–најдоброто оружје во борбата против лажните вести

17/02/2019 - 12:50 115 прегледи
Дескоскa: Транспарентноста и директната комуникација со граѓаните–најдоброто оружје во борбата против лажните вести