Тереза Меј следната недела ќе разговара со Јункер и лидерите на ЕУ - А1он
Почетна Свет Тереза Меј следната недела ќе разговара со Јункер и лидерите на ЕУ
Свет

Тереза Меј следната недела ќе разговара со Јункер и лидерите на ЕУ

17/02/2019 - 11:56 80 прегледи
Тереза Меј следната недела ќе разговара со Јункер и лидерите на ЕУ